Vrijwilliger communicatie en PR Alzheimer Café

 

Alzheimer Cafe Werkgroep zoekt: Enthousiaste mensen die ons team komen versterken!

Wij zijn een zelfstandige werkgroep van 6 vrijwilligers die elke 2 maanden een thema bijeenkomst organiseren voor mensen met dementie, hun naasten en iedereen die meer van het onderwerp af wil weten. Daar voor nodigen we sprekers uit, verzorgen de PR voor die avonden, 1 van ons is de gespreksleider op de avond, en iemand houdt het secretariaat bij.

Voor het secretariaat en de PR zijn wij dringend op zoek naar vrijwilligers die ons team willen komen versterken. Voel je er voor om te fungeren als gespreksleider ook dan nodigen we je uit om te reageren! Maak jij met gemak de agenda en de notulen voor onze overlegavonden? Of ben jij goed in het schrijven van stukjes voor de krant, en het maken van een flyer? Dan zoeken wij jou! Voor meer informatie neem contact op met j.aarssen@zeewolde.nl, of bel met 06 – 32452728 of stuur een bericht naar alzheimercafezeewolde@gmail.com.

Deze pagina maakt deel uit van