Deelname Alzheimer Nederland aan onderzoeksprojecten
Alzheimer Nederland steunt wetenschappelijk onderzoek naar dementie niet alleen door het verstrekken van subsidies, co-financieringen en deelname aan consortia. Onderzoekers verbonden aan Nederlandse onderzoeksinstellingen ondersteunen wij ook graag met tijd, in de vorm van advies of diensten. Aan de ene kant omdat verschillende financiers van wetenschappelijk onderzoek vragen om deelname van private partners of om vertegenwoordiging van patiënten en/of mantelzorgers in de projectgroep. Aan de andere kant ook omdat wij als patiëntenorganisatie en gezondheidsfonds natuurlijk een direct belang hebben bij zo efficiënt en effectief mogelijk onderzoek naar dementie.
Door het toenemende aantal verzoeken kunnen we niet altijd ieder verzoek in zijn geheel honoreren. Wel denken we graag mee over hoe we jouw onderzoek kunnen ondersteunen. We hanteren hiervoor onderstaande richtlijn, die voortbouwt op onze onderzoeksagenda. Voor onderzoekers kunnen we het volgende betekenen.
Algemeen
Aan deze pagina kunnen geen rechten worden ontleend. Het in behandeling nemen van verzoeken is altijd afhankelijk van onder andere mankracht en financiële mogelijkheden.
Contact:
Voor een samenwerking (financieel) met Alzheimer Nederland, kun je je verzoek indienen via ons Onderzoekssubsidieportaal. Bekijk voor meer informatie over de werking van ons subsidieportaal de handleiding. Voor overige vragen of andere manieren van co-financiering, neem contact met ons op via onderzoek@alzheimer-nederland.nl.