Van het bestuur
Nieuwe Facebook pagina
Bezoek ons ook eens op Facebook, Klik hier en de pagina wordt geopend op een nieuw tab blad
Probeer het eens en vergeet dan niet de pagina te liken en te volgen.
Nieuw convenant getekend!!!
Er is een nieuw convenant waarin alle Gooise gemeenten vastleggen dat de route naar een dementievriendelijke regio wordt voortgezet. Op 14 maart 2019, de theateravond Dag Mama, is een nieuw convenant getekend.
De Werkgroepen dementievriendelijk Gooise Meren en Huizen hebben elk inmiddels besloten om een meerjaren-activiteitenplan op te stellen dat past bij wat een nieuw convenant beoogt.
Voor de complete tekst van de overeenkomst, klik hier.
Trainingen vanuit Samen dementievriendelijk.nl
Een bestaande campagne in een nieuw jasje. Dat lanceert Samen dementievriendelijk vandaag!
De campagne roept met o.a. dit filmpje op de online training ‘in je buurt’ te doen. Deze training is vernieuwd en bevat nu ook een situatie die aansluit bij de actualiteit: Samen wandelen op 1,5 meter afstand. Wat doe je als iemand met dementie tijdens het wandelen steeds dichter naast je komt lopen….? In de training krijg je antwoord op die vraag!
Na het afronden van de training kun je de ‘Kan ik voor jou’ kaart downloaden. Hiermee kun je direct de opgedane kennis in de praktijk brengen en hulp bieden aan iemand met dementie óf een mantelzorger.
Kijk op https://www.samendementievriendelijk.nl/injebuurt voor meer info.
Hierbij de deel linkjes van de campagne-uitingen:
Nieuwsbericht: https://www.samendementievriendelijk.nl/nieuws/injebuurt-2020
FB: https://www.facebook.com/samendementievriendelijk/posts/1191048637915316
Linkedin: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6691269180504756224
Twitter: https://twitter.com/SamenDV/status/1285502611685347329
Instagram: https://www.instagram.com/p/CC5gC8eHnyr/
Youtube: https://youtu.be/iYksDRA_7E0