Het bestuur van de Afdeling Groningen

Voorzitter

Belangenbehartiging

Tineke Runia
t.runia@alzheimervrijwilligers.nl
Secretaris Ans Timmerman
groningen@alzheimervrijwilligers.nl
Penningmeester Jan Wolters
j.wolters@alzheimervrijwilligers.nl
Alzheimer Cafés  Helene Smit-Klop
h.smit-klop@alzheimervrijwilligers.nl

Voorlichting & Adoptieproject

Samen Dementievriendelijk

Fokko B. van der Laan
f.vanderlaan@alzheimervrijwilligers.nl
Communicatie & PR Helene Smit-Klop
h.smit-klop@alzheimervrijwilligers.nl
Algemeen Bestuurslid Frits Ronda
f.ronda@alzheimervrijwilligers.nl
Algemeen Bestuurslid mensen met 
dementie op jonge leeftijd
Petra Oden
p.oden@alzheimervrijwilligers.nl
Deze pagina maakt deel uit van