Maak kennis met Alzheimer Café Waddinxveen
Het Alzheimer Café is een trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familieleden en vrienden. Ook hulpverleners en andere belangstellenden zijn van harte welkom. De gasten praten met elkaar over zaken die ze meemaken, over dementie en over mogelijkheden voor hulp. En dat allemaal in een gemoedelijke sfeer.
Het doel van het Alzheimer Café is, naast het lotgenoten contact ook informatie te bieden en ervaringen uit te wisselen. Bij elke bijeenkomst is er een bepaald thema met betrekking tot dementie, dat besproken wordt. Dit thema wordt uitgewerkt in de vorm van vragen en antwoorden door een gespreksleider en een gastspreker.
Kom gerust eens kijken, u hoeft zich niet aan te melden en de toegang is gratis.
Programma
Het Alzheimer Café is elke 2de woensdag van de maand, van 19:00 uur tot 21:00 uur. Aanvang programma om 19:30 uur. Gesloten in juli en augustus.
Kijk voor het jaarprogramma bij Activiteiten en de Agenda van afdeling Midden-Holland
Het programma van de bijeenkomst ziet er als volgt uit:
19:00 uur | Welkom met koffie en thee (gratis) |
19:30 uur | Het informatieve deel van de avond |
20:00 uur | Pauze, voor onderling contact met eventueel een consumptie (In het Anne Frank Centrum kunt u uitsluitend met PIN betalen.) |
20:30 uur | Vragen stellen aan de deskundige en verdere discussie |
21:00 uur | Informeel samenzijn, contact leggen met eventueel aanwezige hulpverleners en “napraten” |
Locatie:
Anne Frankcentrum
Jan van Bijnenpad 1
2742 VS Waddinxveen
Tel.: 0182-641910
Meer informatie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Marcoline Leen
Tel.: 06-15128707
E-mail: marcoline@zorgdirigent.nl
Alzheimer Café Waddinxveen is opgericht in samenwerking met:
Alzheimer Nederland Afdeling Midden-Holland
PaletWelzijn
Vierstroom
Zorgpartners Midden-Holland
G.G.Z. Midden-Holland
Volg ons via Facebook