Ook met dementie kun je tennissen bij tennisvereniging Griffensteyn in Zeist
In samenwerking met Stichting Naburen biedt Tennisvereniging Griffensteyn aan mensen met dementie (zij hoeven geen lid te zijn van de tennisvereniging) de mogelijkheid om mee te doen met tennissen. Het tennissen vindt plaats op de vrijdagmiddag bij Tennisvereniging Griffensteyn in Zeist.

Houdt u er ook van om een balletje te slaan?
Iedere vrijdag tussen 13.30 en 15.00 uur tennissen sportievelingen met én zonder dementie samen bij Tennisvereniging Griffensteyn. U bent van harte welkom om mee te doen! Het enige wat u nodig hebt is sportkleding en een gezonde dosis enthousiasme! Zelfs tenniservaring is geen vereiste.
Locatie
Tennisvereniging Griffensteyn, Waterigeweg 43, 3703 CM Zeist.
In overleg wordt vervoer geregeld
Wanneer mensen niet zelfstandig naar Griffensteyn kunnen komen, wordt in overleg vervoer georganiseerd. Na het tennissen is er ruimte om elkaar te ontmoeten en gezamenlijk een kop thee of koffie te drinken.
Op bezoek bij Tennisvereniging Griffensteyn in Zeist
Informatie nodig?
Wilt u ook meedoen, heeft u interesse of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met Arthur Tutein Nolthenius.
Accepteer cookies om de video te kunnen bekijken